Prekių katalogas

Dr. Wolz® fermentinių mielių ląstelių veikimo būdas ir veiksmingumas

  • Dr. Wolz® fermentinių mielių ląstelės sėkmingai naudojamos svarbiose žmogaus organizmui terapinėse srityse bei organizmo atstatymui po streso, krūvio, fizinio išsekimo

    IMUNOSTIMULIACIJA – IMUNOMODULIACIJA
    Įrodytas nespecifinio ląstelinio imuniteto sustiprėjimas, išsiskiriančio IgA formavimasis ir žarnyno gleivinės stimuliavimas. Už šį poveikį atsakingi polimeriniai angliavandeniai, esantys Dr. Wolz® mielių ląstelių, tokių kaip šakotieji gliukanai ß-1,3 ir ß-1,6, šizofilanas ir lentinanas, 1,6 ir 1,3 šakotieji mananai, bei turtingi SH grupės medžiagų skleroproteinai, sienelėse.
    Mielių sienelių sudėtinės medžiagos stimuliuoja didelius fagocitus, ląsteles kovotojas ir T-limfocitus. Pasaulinių tyrimų, tokių, kaip Bogwald/Norvegija, Kanai, Mashiba, Matsumoto ir Katsuragi/Japonija ir Di Luzio/JAV, metu pateikta tvirtų įrodymų, susijusių su polimeriniais angliavandeniais: sergančius vėžiu citostatinės terapijos metu beta gliukanai gali apsaugoti nuo infekcijų, kurios pažeidžia imunines ląsteles ir, kaip patvirtino tyrimai Japonijoje, gali žymiai sumažinti grupės pacientų mirtingumo rodiklius (4.8 % palyginti su 30 % kontrolinėje grupėje). Taip pat, beta gliukanai, kaip parodė keletas tyrimų, turi antimikrobinių, antiarteriosklerotinių bei antiuždegiminių savybių. Iš mielių išgaunami antigliukanai gali apsaugoti nuo pooperacinių infekcijų, taip sumažindami antibiotikų poreikį. Bandymai su gyvūnais parodė, kad beta gliukanas apsaugo nuo juodligės patogeno ir, infekcijos atveju, gali sumažinti bakterinį plaučių užkrečiamumą ir šitaip prailginti gyvenimą. Beta gliukano vartojimas taip pat gali apsaugoti nuo bakterinių ir parazitinių infekcijų. Pavyzdžiui, bandymai su gyvūnais parodė, kad beta gliukano paskyrimas žymiai padidinant fagocitų veiklą gali suteikti efektyvią apsaugą nuo Staphylococcus aureus ir Eimeria vermiformis sukeliamų infekcijų.

    OKSIDACINIS STRESAS IR DETOKSIKACIJA
    Kadangi mitochondrijos yra ląstelės kvėpavimo organoidai, kur suvartojama daugiau nei 90 % reikalingo deguonies, savarankiškos mitochondrinės DNR yra ypač pažeidžiamos deguonies radikalų ir radikaliųjų prekursorių.
    Jei neatsikuriančios (be atsikūrimo sistemos) mitochondrinės DNR yra pažeistos ir mutavusios, šios mitochondrijos tampa potencialios radikalų gamintojos, kurios, pačios būdamos savotiškame užburtame rate, kenkia kitoms mitochondrinėms DNR bei turi patofiziologinį, genotoksinį poveikį ląstelės branduolio DNR. Taigi, šis kūno energijos šaltinis yra pažeidžiamas esant dideliam kiekiui laisvųjų radikalų („deguonies trūkumo sindromas“). Kiekvieną žmogaus kūno ląstelę gali pažeisti aplinkoje esantys toksinai įkvepiami su oru ir gaunami su maistu (laisvieji radikalai) bei besigaminantys organizme esant didelio galingumo spinduliuotei.
    Dr. Seegeris atkreipė dėmesį, kad šios kenksmingos medžiagos labai greitai ir efektyviai užblokuoja fermentus kvėpavimo grandinėje ir taip susilpnina energijos apykaitą.
    Tačiau, kadangi šie fermentai daugiausia užblokuojami vėžinėse ląstelėse, jis pabrėžia, kad norint apsisaugoti nuo vėžio, yra ypač svarbu apsaugoti ląstelių kvėpavimą mitochondrijose. Dr. Wolz® mielių ląstelės suteikia subalansuotą apsauginių medžiagų, kurios atlieka antioksidantų funkciją ir pašalina vandenilio perteklių, santykį. Jose taip pat yra aktyviai ląstelių toksinus šalinančių medžiagų:

    • metionino ir L-cisteino aktyvių SH grupės, pasižyminčios detoksikacinėmis savybėmis;
    • aktyvusis glutationas su glutationo peroksidazė nukenksmina laisvuosius radikalus;
    • cholinas apsaugo kepenų ląsteles;
    • kiti detoksikaciją palaikantys ir ląstelę apsaugantys ingredientai yra ubikvinonai, superoksido dismutazė (SOD), katalazė, kofermentai Q5, Q10, Q15 ir citochromo oksidazė.

    Su senėjimu susijęs kūno detoksikacinių sistemų susilpnėjimas, prarandamas sugebėjimas atkurti pažeistas ląsteles ir silpnėjančios imuninės funkcijos taip pat neigiamai veikia situaciją. Valymas ir detoksikacija yra labai svarbūs palaikant kūno funkcijas ir kognityvines kompetencijas. Šios veiklos turėtų būti tinkamai palaikomos ir sustiprinamos atitinkamu kiekiu mikroelementų, kurie kaip fermentiniai kofaktoriai katalizuoja daugelį medžiagų apykaitos procesų.

    DEGUONIES PANAUDOJIMAS / LĄSTELIŲ KVĖPAVIMAS
    Dr. Wolz® mielės stimuliuoja ląstelių kvėpavimą. Profesorius Dörlingas iš Hamburgo patvirtino, kad vartojant Dr. Wolz® mielių ląsteles deguonies parcialinis slėgis pagerėja, o po šešių savaičių nuo vartojimo pradžios 60 % savanorių jautė pagerėjusią atmintį, sustiprėjusią koncentraciją ir pagerėjusį protinio darbingumo lygį apskritai.
    Fiziniai sugebėjimai (nustatomi veloergometru, pagal deguonies suvartojimo darbo metu santykį su deguonies suvartojimu ilsintis) po 6 savaičių pagerėjo, o placebo grupė neparodė jokių rezultatų.

    DR. WOLZ® MIELIŲ LĄSTELĖS NAUDINGOS SPORTUOJANTIEMS
    1997 m. profesorius Bergas iš Atstatomosios ir prevencinės sporto medicinos instituto Freiburgo universiteto Medicinos centre tyrinėjo, ar fermentų (enzimų) mielių vartojimas pagerina atletų rezultatus. Prieš ir po 6 savaičių vartojimo buvo užfiksuoti ir palyginti įvairūs matavimai atliekami po 15 km kroso bėgimo varžybų sąlygomis. Tyrimo rezultatai:

    1. Po Dr. Wolz® mielių terapijos kurso mioglobino, kuris žymi raumenų įtampą, padidėjimas buvo žymiai mažesnis, kas akivaizdžiai įrodo, kad raumenų ląstelės tvarkėsi su stresu žymiai geriau.
    2. Pastebėtas ir žymiai mažesnis kreatikinazės (CK) padidėjimas, iš kurio galima spėti, kad sumažėjo žala ląstelių membranoms.
    3. Dėl ląstelių membranų stabilizacijos buvo žemesnis ir glutamato oksalacetato aminotransferazės (GOT) lygis.
    4. Padidėjo glutationo peroksidazės, o tai reiškia, kad šio fermento nebėra tiek daug suvartojama laisvųjų radikalų stabdymui, kadangi šią užduotį jau dalinai atlieka Dr. Wolz® mielių ląstelių ingredientai.
    5. Fibrinogenas/fibronektinas: fibrinogeno lygio kritimas, po kurio seka fibronektino lygio pakilimas traktuojamas kaip uždegiminės paskatos sumažėjimo ženklas, rodantis, kad pagaminama mažiau ląstelių nuolaužų.
    6. Monocitų veikla: ji buvo mažesnė, ką galima paaiškinti tuo, kad kūno savarankiško gijimo procesas neturi būti toks aktyvus. Tai gali paaiškinti pagerėjusį imunitetą po Dr. Wolz® mielių kurso.